Tallinna Lillefestivali suurejooneline avakontsert
20. mail kell 17.00,
Tornide väljaku pargis !
Piduliku õhtul tutuvustame osalejaid
ja muusikalist elamust pakub
Curly Strings
Lisainfo internetist -  www.kadriorupark.ee !
Sündmus on kõigile tasuta 
Lillefestival ootab teid 
Liitu sündmusega ka
facebookis 
Elumäng pilt

Alates 17. Maist kuni 20. Mai päevani on kõikil 2016 aasta lillefestivali osalejatel võimalus oma teemaaiad luua. 20. Mai õhtuks millal toimub festivali ametlik avamine peavad juba aiad olemas valmis kõigile huvilistele vaatamiseks oma esimese elufaasis.

Aedade teemadeks on sellel aastal – “Kired aias” ja “Terrassiaed”. Osalejaid on kokku 31. ning nendest välisoslajeid neli, kelleks on:Ungari, Läti, Soome ja Saksamaa.

2016 aasta aedade rajamise aja teeb eriliseks sihtasutus Innove  ja Luua Metsanduskooli korraldatav “Maastikuehitaja 2016” kutsemeistrivõistlus mis toimub  18.-20.mail samuti Tornide väljakul. Maastikuehituse kutsemeistrivõistlus on mõeldud noortele, kes õpivad vastavat eriala kutseõppeasutuses. Võistluse eesmärgiks on populariseerida maastikuehituse valdkonna õpet ning anda võimalus noortele oma oskuste võrdlemiseks.

20. mai õhtul kell 17.00 avatakse kontserdiga lillefestival. Õhtul astub üle Curly Strings kes kindlasti toob suve südamesse kõigile festivali külalistele.  Kultuuriprogramm festivalil jätkub läbi suve ning juba juuni kuus on võimalik kuulata Maarjat, juulis Kõrsikuid ning festivali lõpetamisel 26. August annab kontsertdi Jaan Sööt.

Tallinnas, Tornide väljakul toimuvast lillefestivalist on kujunenud justkui omapärane maalikunsti näitus, mille piltidel on eksponeeritud taimed ja teised aiakunstis kasutatavad materjalid. Need kogu suve kestnud lillepeod on andnud suurepärase ülevaate nii aiakunstist kui ka aia pidamise kunstist. 

2016 aasta lillefestivali registreerunud osavõtjad seisuga 01.04.2016